Targi MDO: Mieszkanie, Dom, Ogród

Już w kwietniu, w Krakowie oraz Gdańsku, odbędą się nowe targi, skierowane do klientów indywidualnych! Wykorzystaj dobrą okazję i zaprezentuj swoją najnowszą ofertę na lokalnych rynkach! Tym bardziej, że trwa MEGA promocja NA DOBRY POCZĄTEK!

MEGA promocja NA DOBRY POCZĄTEK!

Wszystko, co potrzebujesz w jednej, dobrej cenie:

9m2 niezabudowanej powierzchni wystawienniczej – do 14 marca tylko 3.240 PLN 2.800 PLN netto!
(cena zawiera opłatę rejestracyjną PREMIUM)

Targi MDO: Mieszkanie, Dom, Ogród – doskonałe miejsce dla doskonałych produktów!

Zaprezentuj najwyższej jakości produkty i marki premium:

  • Klientom końcowym
  • Projektantom wnętrz
  • Fachowcom i firmom stolarskim!

 

  • Podczas targów MDO: Mieszkanie, Dom, Ogród zaprezentowane zostaną nieszablonowe rozwiązania, charakteryzujące się wyjątkowymi, najwyższymi parametrami jakościowymi branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz!
  • Co niezwykle ważne: zwiedzający targi nie tylko zobaczą najnowszą ofertę, ale otrzymają od Was fachową poradę jak odpowiednio jak odpowiednio zamontować i dbać o Wasz produkt, tak, aby spełniał najwyższe wymogi i zapewniał komfort użytkowania!
  • Targi MDO to doskonałe miejsce prezentacji Twojej oferty. Tej niecodziennej, której próżno szukać w popularnych centrach handlowych! Zdobądź nowych klientów, zainspiruj ich swoimi produktami!

Nie czekaj – postaw na Klienta Indywidualnego, Postaw na LOKALNY BIZNES!

Goście specjalni Targów MDO:

Darek Stolarz (Dariusz Wardziak)człowiek, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych! Znany z programów telewizyjnych „Dorota was urządzi”, „Domowe rewolucje”, a już wkrótce „Darek solo” zaprezentuje swoje umiejętności, zainspiruje i podpowie jak wykonać rzeczy z pozoru niemożliwe!

Wojciech Wardecki – specjalista od niezwykłych kreacji, projektowania i aranżacji roślinnych wewnątrz, na tarasach, balkonach i przydomowych ogrodach. Wystarczy większy słoik, miska, waza czy wazon, trochę żwirku, ziemi i sadzonki i możemy rozpocząć przygodę z własnym ogrodem w nietypowej scenerii!

Więcej o targach MDO: www.targimdo.pl